language
صفحه نخست > اخبار و مقالات >

آیا می‌دانید زیباترین توالت جهان در کجا قرار دارد؟!

معمولا بیشتر کشورهای اروپایی، از طبیعت خاصی برخوردار هستند و گاهی بیشتر به این دلیل شهرت دارند.

البته باید در نظر داشت که معماری خاصی در سازه‌های گوناگون آن‌ها هم از ویژگی‌های است که معمولا برای افراد به خصوص گردشگران جذاب می‌باشد.

در این میان، کشور نروژ هم یکی از همین کشورهای زیبا است که علاوه بر زیبایی طبیعی و منحصر به فرد آن، مسیر مناظر نروژ دارای بهترین سرویس بهداشتی و زیباترین توالت جهان با ساخت و ساز و همچنین معماری جذابی می‌باشد.

شاید باورپذیر نباشد، اما به معنای واقعی مسیر منظره‌های نروژ به همین دلیل معروف است.

وجود مناظری باورنکردنی از کوه‌های خاص و منحصر به فرد اطراف، آبدره و دریا، شگفتی خاصی ایجاد کرده و مسیری محبوب برای توریست‌ها محسوب می‌شود.


ساخت زیباترین توالت جهان و تاثیر آن بر زیبایی‌های طبیعی!

به دلیل گستردگی مناظر طبیعی در نروژ، مسئولان این کشور تصمیم گرفتند با ساختن سازه‌های زیبا، خاص و مدرن در امتداد جاده‌ها، بر زیبایی طبیعی بزرگراه‌های نروژ بیفزایند! یکی از همین ایستگاه‌ها یعنی ایستگاه Helgelandskysten در منطقه، نمایی خاص و عالی از دریا و کوه‌ را ارائه می‌دهد.

در همین مکان سازه‌هایی از زیباترین توالت جهان هم دیده می‌شود!

در این فضا، نیمکت‌ها و پله‌هایی از جنس مرمر وجود دارد که مستقیم به دریا می‌رسد و ساختمانی به شکل موج هم اینجا دیده می‌شود که این‌ها چیزی نیست جز توالت و سرویس بهداشتی !!.

با اینکه این ساختمان‌ها، خیلی پیشرو و مدرن به نظر می‌رسد، امکانات آن به طور کامل، در صحنه قرار می‌گیرد.

به این معنی که با تاریکی هوا، توالت از داخل با نور گرم روشن شده و به نظر می‌رسد که بیننده با موجی واقعی روبروست و دوست دارد هر لحظه آن را ببیند.زیباترین توالت جهان چقدر دارای اهمیت است؟!

شاید در نگاه اول، دارا بودن زیباترین توالت جهان خیلی مهم نباشد، ولی تصور کنید شما قرار است جایی را برای سفر انتخاب کنید.

بدون تردید یکی از موضوعاتی که برای انتخاب مقصد، به آن می‌اندیشید همین توالت و سرویس بهداشتی است.

شاید به همین دلیل، کشور نروژ در بهترین مناطق استراحت و تفریحی خود، سازه‌های خاص از زیباترین توالت جهان را ساخته است!

تحقیقات کارشناسان شرکت تولیدی شهرآذین گلچین نشان می‌دهد؛ در یکی از مکان‌های تفریحی که مورد توجه مردم بسیاری است، یعنی کنار نقطه توقفUreddplassen ، برای زیردریایی‌های نیروی دریایی سلطنتی نروژ، بنای یادبود دیده می‌شود.

یک زیردریای‌ تاریخی که در مدت جنگ جهانی دوم، به وسیله ارتش نروژ، استفاده می‌شده است. در همین منطقه نیز امکانات خاصی برای گردشگران و...، به چشم می‌خورد.

بنابراین، به عبارتی منطقه استراحت Uredd در نروژ نشان می‌دهد معماری مدرن (در هر سازه‌ای که باشد) می‌تواند زیبایی و ارزش طبیعی و یا مکان تاریخی را چند برابر کرده و بر اهمیت آن بیفزاید.

کشور نروژ یکی از بهترین مناطق جهان برای لذت بردن از این ترکیب منحصر به فرد است و دارا بودن زیباترین توالت جهان ، در این‌جا، زیبایی و ترکیب موجود را چند برابر کرده است.
شما نیز می‌توانید با تماس با کارشناسان و مشاوران شرکت شهرآذین گلچین ، بهترین و زیباترین سرویس بهداشتی و توالت را در هر جایی که دوست دارید، داشته باشید؛ 09121268315 – 02188657790

سهیلا محمدی نیا

Copyright © 2014 shahrazingolchin.com All rights reserved
طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت نمایشگاه مجازی