language
صفحه نخست > اخبار و مقالات >

اهدای سرویس های بهداشتی پورتابل به مناطق زلزله زده

خلاصه خبر

شرکت شهرآذین گلچین تنها تولید کننده کاسه توالت های ایرانی و فرنگی، روشویی های استنلس استیل و تولید کننده سرویس های بهداشتی پورتابل است که در این خصوص معروف و مطرح می‌باشد. این سرویس ‌های بهداشتی پورتابل چهار چشمه، از طراحی خاصی برخوردار است و بسیار مناسب بوده و می تواند در شرایط خاص مانند هجوم بلایای طبیعی مانند زلزله، سیل و ... می‌تواند به راحتی مورد استفاده قرار گرفته و نیازهای ابتدایی افراد را ادر هر جا که باشند برآورده کند. در زمان زلزله غرب کشور، ارسال سرویس های بهداشتی پورتابل به این مناطق آسیب دیده با همکاری ارگان‌ها و نهادهای کشوری و برخی از خیرین گرامی صورت گرفت که تعدادی از این سرویس‌های بهداشتی اهدای گروه تولیدی شرکت‌های گلچین بوده است. هدف شرکت شهرآذین گلچین از این کار، کمک خیرخواهانه و برطرف کردن نیازهای ابتدایی مردم در خصوص احتیاج ضروری و مهم آن‌ها به سرویس های بهداشتی پورتابل بوده است.

متن خبر

کمبود سرویس های بهداشتی پورتابل معضلی مهم و اساسی

این شرکت در هر حال، آمادگی خود را برای همکاری با نهادها و سازمان‌ها مختلف در مورد رفع نیاز اماکن عمومی و گردشگری شهرهای گوناگون برای تامین و احداث سرویس های بهداشتی پورتابل را داشته و در نظر دارد تا با این کار یعنی؛ همکاری با نهادهای مختلف با تجهیز کردن اماکن گردشگری، زمینه را برای توسعه فرهنگ گردشگری در سراسر کشور فراهم ساخته و در این مورد گام موثر و مفیدی بردارد.

چرا که تحقیقات نشان می‌دهد که متاسفانه نبود سرویس های بهداشتی و یا به تعبیری درست‌تر، نبود و یا کمبود سرویس های بهداشتی پورتابل و یا حتی ثابت، در شهرها و استان‌های گوناگون که مقصد گردشگری هستند و یا حتی نیستند! معضلی مهم، برای گردشگران دداخلی و خارجی محسوب می‌شود.

و با رفع این موضوع می‌توان در زمان و شرایط عادی در ترویج صنعت گردشگری کوشید و برای افراد بسیاری تولید کار و سرمایه کرد.


Copyright © 2014 shahrazingolchin.com All rights reserved
طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت نمایشگاه مجازی