صفحه نخست >

انواع توالت فرنگی

همانطور که میدانید توالت فرنگی یکی از انواع توالت ها میباشد که بصورت صندلی شکل تولید میشود .حال در این مقاله به معرفی انواع مدل های توالت فرنگی میپردازیم .

توالت فرنگی با فلاش تانک

برخی از توالت فرنگی ها دارای فلاش تانک مرتفع هستند و برخی دیگر دارای فلاش تانک کوتاه است.

در انواع بلند زنجیرهایی برای تخلیه سیفون تعبیه می شود و در فلاش تانک های کوتاه زنجیرها تبدیل به دکمه هایی در بغل توالت فرنگی ها می شود. البته توالت فرنگی هایی که دارای فلاش تانک کوتاه هستند کمی گران تر هستند.

@val3

توالت فرنگی با تجهیزات یکسره و جدا

برخی از توالت های فرنگی به صورت یکسره و یکپارچه تولید میشوند، یعنی فلاش تانک و نشیمن گاه به یکدیگر متصل هستند ، اما در برخی دیگر از آن ها این تجهیزات به صورت مجزا هستند یعنی شما می توانید کاملا این دو قسمت را از یکدیگر تفکیک کنید.

با اینکه استفاده از توالت دو تکه رواج بیشتری دارد ولی باید به این نکته توجه داشته باشید که درز بین دو قسمت در توالت های فرنگی دو تکه باعث می شود برای تمیز کردن آن ها کمی با مشکل مواجه باشید.

@val3

توالت فرنگی دیواری (وال هنگ)

این نوع توالت فرنگی ها را می توان مدل های مدرن تری به نسبت دیگر مدل های این توالت ها در نظر گرفت. در این نوع از توالت فرنگی ها فلاش تانک ها کاملا در داخل دیوار کار می شوند و شما فقط ساختار نشیمن توالت های فرنگی را می بینید. توالت فرنگی دیواری در واقع می تواند چهره آراسته تری را به سرویس بهداشتی شما ببخشند و باعث شوند تا شما فضای منظم تری را در سرویس بهداشتی تان تجربه کنید.

@val3

توالت فرنگی بانشیمن مرتفع

گونه دیگری از توالت فرنگی ها هستند که دارای نشیمن های مرتفع هستند، افرادی که دچار کمردرد و زانو درد هستند باید از این نوع از توالت فرنگی ها استفاده کنند. معمولا ارتفاع این توالت فرنگی ها بین ۴۰ تا ۵۰ سانتی متر متغییر است. ارتفاع ۴۰ برای افراد معمولی و ارتفاع ۵۰ برای افراد مسن تر و افرادی که دچار بیماری ها مفصلی هستند؛ مناسب تر است.

@val3
Copyright © 2014 shahrazingolchin.com All rights reserved
طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت نمایشگاه مجازی