صفحه نخست >

انواع توالت فرنگی

همانطور که میدانید توالت فرنگی یکی از انواع توالت ها میباشد که بصورت صندلی شکل تولید می شود .حال در این مقاله به معرفی انواع مدل های توالت فرنگی که شرکت شهرآذین گلچین تولید می کند می پردازیم .

توالت فرنگی با فلاش تانک

برخی از توالت فرنگی ها دارای فلاش تانک مرتفع هستند و برخی دیگر دارای فلاش تانک کوتاه می باشند.

در انواع بلند زنجیرهایی برای تخلیه سیفون تعبیه می شود و در فلاش تانک های کوتاه زنجیرها تبدیل به دکمه هایی در بغل توالت فرنگی ها می شود. البته توالت فرنگی هایی که دارای فلاش تانک کوتاه هستند کمی گران تر هستند.

توالت فرنگی

توالت فرنگی با تجهیزات یکسره و جدا

برخی از توالت های فرنگی به صورت یکسره و یکپارچه تولید می شوند، یعنی فلاش تانک و نشیمنگاه به یکدیگر متصل هستند ، اما در برخی دیگر از آن ها این تجهیزات به صورت مجزا هستند یعنی شما می توانید کاملا این دو قسمت را از یکدیگر تفکیک کنید.

با اینکه استفاده از توالت دو تکه رواج بیشتری دارد ولی باید به این نکته توجه داشته باشید که درز بین دو قسمت در توالت های فرنگی دو تکه باعث می شود برای تمیز کردن آن ها کمی با مشکل مواجه باشید.

توالت فرنگی

توالت فرنگی دیواری (وال هنگ)

این نوع توالت های فرنگی را می توان مدل های مدرن تری به نسبت دیگر مدل های این توالت ها در نظر گرفت. در این نوع از توالت های فرنگی فلاش تانک ها کاملا در داخل دیوار کار می شوند و شما فقط ساختار نشیمن توالت های فرنگی را می بینید. توالت فرنگی دیواری در واقع می تواند چهره آراسته تری را به سرویس بهداشتی شما ببخشند و باعث شوند تا شما فضای منظم تری را در سرویس بهداشتی تان تجربه کنید.

توالت فرنگی

توالت فرنگی بانشیمن مرتفع

گونه دیگری از توالت های فرنگی هستند که دارای نشیمن های مرتفع هستند، افرادی که دچار کمردرد و زانو درد هستند باید از این نوع از توالت های فرنگی استفاده کنند. معمولا ارتفاع این توالت فرنگی ها بین ۴۰ تا ۵۰ سانتی متر متغیر است. ارتفاع ۴۰ برای افراد معمولی و ارتفاع ۵۰ برای افراد مسن تر و افرادی که دچار بیماری ها مفصلی هستند؛ مناسب تر است.

توالت فرنگی

Copyright © 2014 shahrazingolchin.com All rights reserved
طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت نمایشگاه مجازی