صفحه نخست >

انواع روشویی سرویس بهداشتی

امروزه روشویی از جمله ادوات مهم و جدانشدنی از سرویس های بهداشتی می باشد که با توجه به محیط مورد نظر در مدل و جنس های مختلف تولید می شوند. شرکت شهرآذین گلچین در ادامه این مقاله به معرفی برخی از مدل های روشویی میپردازد .

روشویی بدون لبه

روشویی بدون لبه ظاهری ساده، یکدست و پاکیزه دارد و لبه های روشویی درون کابینت فیکس شده است و به دلیل این که شیر آب درون کابینت و در واقع درون روشویی به شکل مستقیم قرار می گیرد، کمترین هدر رفت و ریزش آب به کف سرویس را خواهد داشت.

سینک روشویی استیل

روشویی لبه برجسته

روشویی لبه برجسته یکی از معمول ترین روشویی ها در سرویس بهداشتی است.

همانطور که از اسم این مدل روشویی مشخص است سطح آن از روی کابینت بالاتر آمده و برآمده است و یا سینک داخل کابینت و کانتر کار گذاشته می شود و فقط لبه سینک بالاتر از کابینت قرار دارد و نمایان است.

روشویی پایه دار

این نوع روشویی ازقدیمی ترین روشویی ها میباشد که اگر می خواهید روشویی دیواری ساده انتخاب کنید ولی لوله های روکار دارید، می توانید از روشویی پایه دار در سرویس بهداشتی خود استفاده کنید. ستونی که در زیر این روشویی قرار دارد، امکان پوشاندن لوله ها و خروجی های روشویی را دارد.

سینک روشویی استیل

روشویی کاسه ای

روشویی کاسه ای دقیقا در سطح بالایی کابینت و کانتر قرار می گیرد. برخلاف باقی روشویی هایی که قسمت کوچکی از آنها در بالای کابینت قرار می گیرد، روشویی کاسه ای نیاز به مراقبت و نگهداری بیشتری دارد. طبق گفته کارشناسان شهرآذین گلچین این نوع روشویی به دلیل فرم جذاب و خاص خود دکوراسیون سرویس بهداشتی را هم ویژه و متفاوت می کند. همانطور که از نام آن مشخص است، روشویی کاسه ای مانند کاسه ای بزرگ حجم زیادی آب را می تواند در خود نگه دارد.

سینک روشویی استیل

کانتر و روشویی همراه

در بازار موارد بسیاری از روشویی را می توانید که کانتر و یا همان کابینت همراه با روشویی به فروش می رسد. کانتر و روشویی همراه از متریال مختلف ساخته شده و با توجه به سلیقه و انتخاب شما در هر فضایی از سرویس بهداشتی قابل نصب است.

سینک روشویی استیل
Copyright © 2014 shahrazingolchin.com All rights reserved
طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت نمایشگاه مجازی