language
صفحه نخست >

آنچه می‌بایست درباره فلاش تانک های توکار دانست

فلاش تانک های توکار ؛همان طور که از نامشان مشخص است داخل کار ( دیوار) قرار می‌گیرند و به جز دکمه‌ها و کلیدهای آن، چیز دیگری از سیفون و فلاش تانک دیده نمی‌شود که در این مقاله همراه با شهرآذین گلچین به نکاتی در خصوص فلاش تانک های تولیدی شرکت شهرآذین که توکار هستند و همچنین نحوه تعمیر آن‌ها می‌پردازیم .

نصب فلاش تانک های توکار چگونه است؟

- نصب فلاش تانک های توکار برای انواع توالت ها، همچون توالت فرنگی استیل و حتی توالت های ایرانی ممکن است و مورد استفاده قرار می‌گیرد.

- چارچوب فلزی استفاده شده برای توالت های فرنگی دیواری (وال هنگ) قابلیت تحمل وزن بالایی را دارد و طبق اطلاعات داده شده توسط شرکت‌های سازنده تا وزن ۴۵۰ کیلوگرم را می‌تواند متحمل شود.

- ارتفاع پنل کلیدهای این فلاش تانک ها تا حدی قابل تنظیم است و این مزیتی خوب برای کاربران محسوب می‌شود.

- صرفه‌جویی و مصرف بهینه آب از جمله مزایای فلاش تانک های توکار می‌باشد. حداقل میزان مصرف آب در این نوع از فلاش تانک ها ۳ لیتر است .

- در حال حاضر برندهای متعددی وجود دارد که دو نوع ضخامت ۸ و ۱۲ سانتیمتر را ارائه می‌دهد.

- نصب این فلاش تانک ها توسط نصابان حرفه‌ای مورد تایید فروشندگان این محصول بوده و از جمله شرایط گارانتی این کالا می‌باشد.

فلاش تانک

فلاش تانک های توکار چگونه تعمیر می‌شوند؟

از جمله نگرانی‌های افرادی که مایل به استفاده از این نوع از فلاش تانک ها (توکار) هستند خراب شدن و نیاز احتمالی آن به تعمیرات است.

تصور بسیاری از افراد این است که در صورت نیاز به تعمیر باید کاشی‌های دیوار سرویس بهداشتی خود را بشکنند تا بتوانند آن را تعمیر کنند!

در حالی که تمام دسترسی‌ها به داخل فلاش تانک های توکاراز طریق پنل کلید آن‌ها انجام می‌شود و به سادگی می‌توانند بدون تخریب فضای دیوار آن‌ها را تعمیر نمایند.

شرکت شهرآذین گلچین با تولید محصولات استنلس استیل منحصر به فرد، همواره در طراحی آن‌ها ساده‌ترین و بهترین روش استفاده را نیز مورد نظر قرار می‌دهد.

فلاش تانک

Copyright © 2014 shahrazingolchin.com All rights reserved
طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت نمایشگاه مجازی