language
صفحه نخست >

بیده توالت فرنگی چیست؟!

بیده یا خودشور های توالت فرنگی یکی از ابزارهای ضروری در توالت فرنگی‌ها می‌باشد و این بیده‌ها در 2 نوع مکانیکی و برقی تولید و عرضه می‌شوند. کارشناسان شرکت شهرآذین گلچین در این مقاله به معرفی این محصول یعنی انواع بیده و همچنین کاربردهای آن می‌پردازند؛

تعریف بیده توالت فرنگی

بیده وسیله‌ای است که برروی توالت فرنگی نصب می‌شود و کارایی این وسیله به این شکل است که وظیفه شستشوی بدن شخصی که بر روی نشیمنگاه فرنگی می‌نشیند را بر عهده دارد.

انواع بیده توالت فرنگی

بیده‌های توالت فرنگی موجود به دو مدل مکانیکی و دیجیتالی تقسیم می‌شوند؛

مدل مکانیکی بیده‌ها به این صورت می‌باشد که در انتهای بیده و در قسمتی که لوله پخش کننده آب قرار دارد، یک شیر یا دسته قرار دارد و در مواقعی که فرد بخواهد از بیده استفاده کند این شیر یا دسته را باز کرده و آب از لوله خروجی با فشار مشخص خارج می‌شود و سیستم پاششی آب باعث شست و شو فرد می‌شود.
اما در مدل دیجیتالی؛ بیده توالت فرنگی بدون نیاز به دست و کاملا اسلامی بدن را شست و شو می‌دهد.

در واقع این محصول در کنار نشیمنگاه دارای یک دسته دیجیتالی می‌باشد که تعدادی دکمه فرمان بر روی آن موجود است که در انواع این مدل مقدار پاشش آب را می‌توان به چندین حالت تقسیم کرد.

سیستم خشک کن این محصول اینگونه عمل می‌کند که بعد از پاشیدن آب درب فرنگی بسته می‌شود و قسمت داخلیِ فرنگی با ایجاد گرما و باد، خشک می‌شود. در این محصول مقدار دمای آب را نیز می‌توان تنظیم کرد و بعضی از برندها دارای فیلترهایی هستند که دارای آب خروجی عاری از هرگونه باکتری و بیماری می‌باشد.

از دیگر قابلیت‌های بیده توالت فرنگی از نوع دیجیتال آن می‌توان به گرم نگاه داشتن و خشک ماندن سطح نشیمنگاه اشاره کرد که بسیار راحت و کاربردی می‌باشد و هرگونه اضطراب شستشو را از کاربر دور می‌کند.
Copyright © 2014 shahrazingolchin.com All rights reserved
طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت نمایشگاه مجازی