صفحه نخست >

بیده توالت فرنگی

بیده یا خودشور های توالت فرنگی یکی از ابزارهای ضروری در توالت فرنگی ها میباشد که این بیده ها در 2 نوع مکانیکی و برقی تولید و عرضه میشوند که در این مقاله به معرفی این محصول ، انواع بیده و همچنین کاربردهای ان میپردازیم .

بیده توالت فرنگی چیست ؟

بیده وسیله ای است که برروی توالت فرنگی متصل می شود و کارایی این وسیله بدین شکل میباشد که وظیفه شستشوی بدن شخصی که بر روی نشیمنگاه فرنگی می نشیند را دارد.

@val3

انواع بیده توالت فرنگی

بیده های توالت فرنگی موجود به دو مدل مکانیکی و دیجیتالی تقسیم میشوند.

مدل مکانیکی بیده ها بدین شکل می باشد که در انتهای بیده و در قسمتی که لوله پخش کنده آب قرار دارد ، یک شیر یا دسته قرار دارد که در مواقعی که فرد بخواهد از بیده استفاده کند این شیر یا دسته را باز می کنند و آب از لوله خروجی با فشار مشخص خارج می شود و سیستم پاچشی آب باعث شستشو فرد می شود.

@val3

اما در مدل دیجیتالی ، بیده توالت فرنگی بدون نیاز به دست و کاملا اسلامی بدن را می شورد .

در واقع این محصول در کنار نشیمنگاه دارای یک دسته دیجیتالی میباشد که تعدادی دکمه فرمان بر روی آن موجود است که در انواع این مدل ها مقدار پاشش آب را میتوان به چندین حالت تقسیم کرد .

سیستم خشک کن این محصول بدین صورت عمل می کند که بعد از پاچیدن آب درب فرنگی بسته می شود و قسمت داخلیِ فرنگی با ایجاد گرما و باد خشک میشود. در این محصول مقدار دمای آب را نیز میتوان تنظیم کرد و بعضی از برندها دارای فیلترهایی میباشند که دارای آب خروجی عاری از هرگونه باکتری و بیماری می باشد.

از دیگر قابلیت های بیده دیجیتالی می توان به گرم نگاه داشتن و خشک ماندن سطح نشیمنگاه اشاره کرد که بسیار راحت و کاربردی میباشد .

@val3

Copyright © 2014 shahrazingolchin.com All rights reserved
طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت نمایشگاه مجازی