صفحه نخست >

تاریخچه روشویی

روشویی ها نیز همانند هر وسیله دیگری دارای تاریخچه و گذشته ای می باشند که کارشناسان شهرآذین گلچین در این مقاله به توضیح مختصری در خصوص تاریخچه این محصول و وسیله مهم در سرویس های بهداشتی می پردازند.

واژه دست‌شویی به محل شستن دست اشاره دارد

که از یک لگن و شیر آبی که بالای آن کار گذاشته می‌شود، تشکیل شده است که معمولا محل قرارگیری آن در کنار کاسه توالت می باشد.

ولی در ایران از زمان های گذشته برای پرهیز از گفتن واژه های آبریزگاه ، مستراح یا توالت به کل مجموعهٔ توالت و محل شستن دست ها « دست شویی »گفته می شد که بعد ها برای نامیدن جایی که در آن تنها دست و رو را می‌شویند از واژهٔ روشویی و برای کل مجموعه آن (حمام،توالت، روشویی ) از واژه سرویس بهداشتی استفاده کردند .

سینک روشویی استیل

در ساخت روشویی ها با توجه به نوع محیط های مورد استفاده از متریال های مختلف همچون فلز ، استیل ، سرامیک ، چینی و ... استفاده می شود . علاوه برآن ، روشویی ها با توجه به میزان فضای آزاد موجود در محیط در مدل های مختلف پایه کوتاه ، پایه بلند ، کابینت دار تولید می شوند .

شرکت شهرآذین گلچین در راستای ساخت سرویس های بهداشتی شهری استنلس استیل اقدام به تولید کاسه توالت ایرانی و فرنگی و سینک روشویی از جنس استنلس استیل مطابق با استاندارد اروپایی نموده است.

سینک روشویی استیل
Copyright © 2014 shahrazingolchin.com All rights reserved
طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت نمایشگاه مجازی