صفحه نخست >

[(bold)|توالت فرنگی هوشمند]

در دنیای تکنولوژی دیگر کمتر کالا و وسیله ای را میشود پیدا کرد که هوشمند نشده باشد . [(bold)|توالت فرنگی ها ی استیل] هم از این قاعده مستثنی نیستند و این روزها انواع هوشمند و دیجیتال آنها را به راحتی در بازار می توانیم ببینیم .

کارشناسان [(bold)|شهرآذین گلچین] نیز در این مقاله قصد دارند در مورد مزایا و ویژگی های توالت فرنگی های هوشمند و قبل از همه تعاریف دقیق [(bold)|توالت فرنگی ها ی استیل] هوشمند اطلاعاتی را در اختیارتان بگذاریم .

توالت فرنگی هوشمند چیست ؟

یکی از ویژگی های اولیه و پایه که در تمامی توالت های هوشمند و اتومات دیده میشود سیستم شستشو با استفاده از نازل های حبابی چرخشی خاص است که این ویژگی خاص هم منجر به نظافت و بهداشت بیشتر و هم کاهش مصرف آب و در عین حال راحتی کاربر میشود. تعدادی از توالت های دیجیتال دارای ماساژور و بهبود دهنده سیستم گردش خون نیز هستند .

یکی دیگر از ویژگی های مورد توجه در توالت فرنگی اتوماتیک ، خاصیت ضد باکتریایی و بهداشتی بودن این توالت هاست.

ویژگی دیگر این سرویس های بهداشتی اتوماتیک این است که در مکان هایی که فضای سرویس بهداشتی سرد یا گرم است بعضی از این توالت های هوشمند دارای تنظیم کننده درجه حرارت صندلی بین 25-40 درجه سانتی گراد و همینطور گرم کننده های پا هستند . همچنین در این توالت ها درجه حرارت آب بین 32 تا 38 درجه سانتی گراد تنظیم میشود و ....

و همچنین مهمترین ویژگی این سرویس های بهداشتی کارکرد بدون نیاز به دست کاربر میباشد که همه فعالیت ها با نشستن روی صندلی توالت و فعال شدن سنسور موجود روی صندلی به صورت اتومات شروع میشود و به پایان میرسد .

توالت فرنگی استیل

مزایای شهرآذین گلچین

- در توالت فرنگی های دیجیتال شستشو به صورت خودکار و اتوماتیک انجام میشود و این شکل از شستشو می تواند کاملا منجر به از بین رفتن عفونت ها و باکتری های بیماری زا شود. در شستشو در توالت های دیجیتال از آب و باد گرم برای خشک کردن استفاده میشود که میتواند منجر به بهبود جریان خون در رگ ها در طولانی مدت و جلوگیری از بیماری هایی مانند یبوست ، هموروئید و …شود.

- در فصل سرما، صندلی و نشیمنگاه سرد توالت فرنگی می تواند منجر به حس اضطراب و ناراحتی به خصوص در کودکان و سالمندان شود. در توالت فرنگی های اتوماتیک صندلی ها دارای گرم کن هستند و به طور خودکار به دمای مناسب بدن میرسند . البته بسیاری از برندها ، درجه تنظیم کننده درجه حرارت برحسب ترجیح شخصی کاربرو یا موقعیت جغرافیایی را نیز دارند .

- بسیاری از توالت های اتومات و هوشمندِ برندهایی دارای نازل Stainless steel هستند که دارای عملکرد خودتمیزی توالت هستند . به این شکل توالت بعد از استفاده کاربر به صورت اتومات و با چند بار شستشوی اتومات کاملا تمیز میشود .

- همین طور بسیاری از توالت فرنگی های دیجیتال دارای عملکرد ضد عفونی کننده و قابلیت از بین برندگی بو هستند که این عمل را با ذغال فعال و به کمک کاتالیزورهایی انجام میدهند .

- یکی از مزایای دوستدار محیط زیست توالت های اتومات صرفه جویی در مصرف آب به علت شستشوی تنظیم شده و اتومات است . علاوه بر این در زمانی که این توالت ها استفاده نمیشود به صورت خودکار دمای آب کاهش می یابد تا در مصرف برق صرفه جویی شود .

توالت فرنگی استیل

معایب توالت فرنگی هوشمند

- تعمیر توالت های هوشمند نسبت به بقیه سرویس های فرنگی سخت و هزینه بر تر است .

- استفاده و کاربرد توالت های اتومات برای کودکان و سالمندان کمی سخت تر و پیچیده است .

توالت فرنگی استیل
Copyright © 2014 shahrazingolchin.com All rights reserved
طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت نمایشگاه مجازی