language
صفحه نخست >

توالت فرنگی هوشمند نهایت تکنولوژی!

در دنیای تکنولوژی دیگر کمتر کالا و وسیله ای را می‌شود پیدا کرد که هوشمند نشده باشد.

توالت های فرنگی استیل هم از این قاعده مستثنی نیستند و این روزها انواع توالت فرنگی هوشمند و دیجیتال آن‌ها را به راحتی در بازار می توانیم ببینیم .

کارشناسان شهرآذین گلچین نیز در این مقاله قصد دارند در مورد مزایا و ویژگی‌های توالت فرنگی های هوشمند و قبل از همه تعاریف دقیقی راجع به توالت‌ های فرنگی استیل هوشمند اطلاعاتی را در اختیارتان بگذارند .

توالت فرنگی هوشمند چیست؟

یکی از ویژگی‌های اولیه و پایه که در تمامی توالت‌های هوشمند و اتومات دیده می‌شود، سیستم شست و شو با استفاده از نازل‌های حبابی چرخشی خاص است که این ویژگی خاص هم منجر به نظافت و بهداشت بیشتر و هم کاهش مصرف آب و در عین حال راحتی کاربر می‌شود.

تعدادی از توالت های دیجیتال دارای ماساژور و بهبود دهنده سیستم گردش خون نیز هستند .

یکی دیگر از ویژگی‌های مورد توجه در توالت فرنگی هوشمند یا اتوماتیک، خاصیت ضد باکتریایی و بهداشتی بودن این توالت هاست.

ویژگی دیگر این سرویس‌های بهداشتی اتوماتیک این است که در مکان‌هایی که فضای سرویس بهداشتی سرد یا گرم است بعضی از این توالت‌های هوشمند دارای تنظیم کننده درجه حرارت صندلی بین 25-40 درجه سانتی گراد و همینطور گرم کننده‌های پا هستند.

همچنین در این توالت ها درجه حرارت آب بین 32 تا 38 درجه سانتی گراد تنظیم می‌شود و ....

همچنین مهمترین ویژگی این سرویس های بهداشتی کارکرد بدون نیاز به دست کاربر می‌باشد که همه فعالیت‌ها با نشستن روی صندلی توالت و فعال شدن سنسور موجود روی صندلی به صورت اتومات شروع می‌شود و به پایان می‌رسد .


توالت فرنگی هوشمند و مزیت فراوان آن

- در توالت فرنگی هوشمند دیجیتال شست و شو به صورت خودکار و اتوماتیک انجام می‌شود و این شکل از شست و شو می‌تواند کاملا منجر به از بین رفتن عفونت‌ها و باکتری‌های بیماری‌زا شود.در شست و شو در توالت‌های دیجیتال از آب و باد گرم برای خشک کردن استفاده می‌شود که می‌تواند منجر به بهبود جریان خون در رگ‌ها در طولانی مدت و جلوگیری از بیماری‌هایی مانند یبوست، هموروئید و …شود.

- در فصل سرما، صندلی و نشیمنگاه سرد توالت فرنگی می‌تواند منجر به حس اضطراب و ناراحتی به خصوص در کودکان و سالمندان شود. در توالت‌ فرنگی هوشمند یا اتوماتیک صندلی‌ها دارای گرمکن هستند و به طور خودکار به دمای مناسب بدن می‌رسند . البته بسیاری از برندها، درجه تنظیم کننده درجه حرارت برحسب ترجیح شخصی کاربر و یا موقعیت جغرافیایی را نیز دارند .

- بسیاری از توالت های هوشمندِ برندهایی دارای نازل Stainless steel هستند که دارای عملکرد خودتمیزی توالت هستند. به این شکل توالت بعد از استفاده کاربر به صورت اتومات و با چند بار شستشوی اتومات کاملا تمیز می‌شود .

- همین طور بسیاری از توالت فرنگی هوشمند دیجیتال دارای عملکرد ضد عفونی کننده و قابلیت از بین برندگی بو هستند که این عمل را با ذغال فعال و به کمک کاتالیزورهایی انجام می‌دهند

- یکی از مزایای دوستدار محیط زیست توالت‌های اتومات صرفه‌جویی در مصرف آب به علت شست و شوی تنظیم شده و اتومات است. علاوه بر این در زمانی که این توالت‌ها استفاده نمی‌شوند به صورت خودکار دمای آب کاهش می‌یابد تا در مصرف برق صرفه‌جویی شود .

معایب توالت فرنگی هوشمند

- تعمیر توالت های هوشمند نسبت به بقیه سرویس‌های فرنگی سخت و هزینه‌بر است

- استفاده و کاربرد توالت های اتومات برای کودکان و سالمندان کمی سخت‌تر و پیچیده است.

Copyright © 2014 shahrazingolchin.com All rights reserved
طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت نمایشگاه مجازی