language
صفحه نخست >

توالت فرنگی وال هنگ محصولی ناب و جهانی


وال هنگ به چه معناست؟

واژه وال هنگ (Wall Hung) در لغت یعنی «آویزان از دیوار» است و در مورد همه تجهیزاتی استفاده می‌شود که پایه نداشته و بر روی دیوار آویزان می‌شوند.

معمولا از این واژه، برای وسایل مربوط به سرویس‌های بهداشتی و شیرآلات استفاده می‌شود.

در برخی از نوشته‌ها و مقالات «وال هنگ» گاهی به صورت «والهنگ» به کار برده می‌شود که در این صورت هم بدون اشکال است.

سرویس های بهداشتی وال هنگ و چگونگی آن‌ها؛

در گذشته معمولا توالت فرنگی بر روی زمین نصب می‌شد و به گونه‌ای که تخلیه فاضلاب نیز از راه اتصال به زمین فعال می‌شد، مورد استفاده قرار می‌گرفت.

(البته هنوز هم توالت فرنگی زمینی، در بسیاری از مکان‌ها مورد استفاده کاربران قرار می‌گیرد).

مدتی است که در بیشتر نقاط جهان استفاده از توالت فرنگی وال هنگ که به توالت فرنگی توکار و یا توالت فرنگی دیواری هم معروف است، پایه بیشتر سازه‌ها قرار می‌گیرد.

توالت فرنگی وال هنگ طوری نصب می‌گردد که قسمت فلاش تانک درون دیوار قرار گرفته و تنها بخش نشیمن‌گاه توالت بیرون و قابل مشاهده است.

نصب قسمت‌های دیگر این نوع توالت فرنگی، هم به همین صورت است.

به این معنی که به جای به‌کارگیری پایه‌های کوتاه و بلند اشغال کننده فضا، تمام تجهیزات و لوله کشی‌ها به صورت توکار نصب می‌شوند.استحکام توالت فرنگی وال هنگ چگونه است؟!

از آنجا که بخش اعظمی از تجهیزات مربوط به توالت فرنگی وال هنگ به طور کامل داخل دیوار قرار می‌گیرد، از استحکام و مقاوت بیشتری برخوردار است و به عبارتی تکیه‌گاه خوبی دارد.

فضایی که توالت فرنگی وال هنگ نیاز دارد.

با توجه به اینکه این روزها مساحت خانه‌ها کوچکتر شده و در نتیجه فضای کمتری برای سرویس‌های بهداشتی در نظر گرفته می‌شود، استفاده از توالت فرنگی وال هنگ سبب می‌شود که فضای کمتری اشغال شده و فضای سرویس بهداشتی بزرگ‌تر و دلبازتر به نظر برسد.

با توجه به ارتقا طراحی همه تجهیزات سرویس‌های بهداشتی، شاید بد نباشد که از سایر تجهیزات مورد استفاده در سرویس‌های بهداشتی هم به صورت وال هنگ انتخاب شود.

مثلا دوش و روشویی وال هنگ در سرویس بهداشتی، فضای بیشتر و بهتری در اختیار ما قرار می‌دهد و مدیریت ما در کنترل نور، نظافت و ... بیشتر خواهد کرد.توالت فرنگی وال هنگ و میزان صدایی که از تخلیه آب ایجاد می‌شود؛

فضای کمتر به آرامش بیشتری نیاز دارد، تا آسایش ساکنان هم فراهم شود. از آن‌جا که بیشتر تجهیزات توالت فرنگی داخل دیوار قرار می‌گیرد و فضایی بسته ایجاد می‌کند، هنگام تخلیه آب در توالت فرنگی وال هنگ ، صدا به میزان قابل توجهی کاهش یافته و گاه اصلا شنیده نمی‌شود!

نظافت توالت فرنگی وال هنگ؛

معمولا برای همه افراد، شست و شو و نظافت سرویس‌های بهداشتی، از مهم‌ترین مسائل می‌باشد.

در توالت فرنگی وال هنگ ، به دلیل مدل طراحی خاص آن و قرارگیری روی دیوار، فضای زیر آن خالی بوده و به سادگی می‌توان به نظافت آن پرداخت.
تنظیم ارتفاع در توالت فرنگی وال هنگ و تجهیزاتی شبیه به آن؛

همواره می‌توان با نصب تجهیزات سرویس‌های بهداشتی به صورت وال هنگ به راحتی ارتفاع آن‌ها را به دلخواه تنظیم کرد.

این مورد در خصوص توالت فرنگی وال هنگ ، دوش و روشویی آن هم صدق می‌کند.

چرا که این محصولات دارای پایه ثابتی نیستند.

میزان مصرف آب در توالت فرنگی وال هنگ ؛

به طور کلی شیرهای آب و سیفون‌های به کار رفته در توالت فرنگی وال هنگ و زیرمجموعه‌های آن از تکنولوژی بالایی برخوردار است، بنابراین در میان مصرف آب صرفه جویی قابل توجهی دارند.


معایبی که در کمین توالت فرنگی وال هنگ هستند!

تعمیر:

اگر زمانی در قسمت تجهیزات توالت فرنگی وال هنگ که در دیوار قرار می‌گیرند، مشکلی پیش آید، لازم است برای تعمیر آن ، دیوار خراب شده و پس از تعمیرات بازسازی شود، که در این صورت هزینه‌بر و زمان‌بر نیز خواهد بود.

فضای دیوار:

نصب توالت فرنگی وال هنگ بر روی دیوار، نیازمند فضایی مناسب و همچنین دیواری با قطری مطلوب است و قرارگیری آن بر دیوارهای نازک امکان‌پذیر نیست.

نصب تخصصی:

برای نصب تجهیزات توالت دیواری وال هنگ ، حتما به متخصص نیاز است. کسی که به کم و کیف کار آشنا باشد و بتواند توالت فرنگی یا محصولات دیگر وال هنگ را نصب و یا تعمیر کند.


شرکت شهرآذین گلچین با سال‌ها تخصص و تجربه در خصوص تولید و توزیع تجهیزات سرویس‌های بهداشتی، مانند توالت ایرانی ، توالت فرنگی، روشویی و ...توانسته رضایت و اعتماد مشتریان را جلب کند.

همچنین تولید توالت فرنگی وال هنگ نیز در فهرست تولیدات این شرکت قرار دارد که این محصول نیز از جنس استنلس استیل، با طراحی خاص و منحصر به فرد و با ضمانت چشم‌گیری ارائه می‌شود.

Disadvantages of Wall Hong toilet!

Installing a Wall Hung toilet on a wall requires a suitable space as well as a wall with a desired diameter and it is not possible to place it on thin walls.

Special technician for installation:

An expert is definitely needed to install Wall Hong wall toilet equipment. Someone who is familiar with the Wall-Hong toilet or other products. An expert is able to repair, install, and know their function.

Shahrazin Golchin Company with a lot of experiences over the past years in the production and distribution of bathroom equipment, such as squat toilets, wash basin, toilets, etc. has been able to attract customer satisfaction and trust. The production of Wall Hung toilet is also in the list of products of this company, which is also made of stainless steel, with a special and unique design and impressive warranty.

Copyright © 2014 shahrazingolchin.com All rights reserved
طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت نمایشگاه مجازی