language
صفحه نخست > اخبار و مقالات >

توالت های استیل بهترین جایگزین کاسه توالت های سرامیکی

امروزه با توجه به زیان‌های وارده بر اثر استفاده از کاسه توالت های سرامیکی از جمله: جرم گرفتن، انتشار باکتری، تجمع حشرات موزی، شکستن بر اثر سقوط اجسام، ضربه و ... کاسه توالت های تمام استیل به دلیل آنتی باکتریال بودن و عدم جرم گرفتن و همچنین دوری از شکستگی، بهترین گزینه برای استفاده در منازل و مکان‌های عمومی ‌باشند.تنوع رنگی کاسه توالت های گلچین

گذشته از این، کاسه توالت های سرامیکی معمولا فقط در یک رنگ سفید وجود دارند.

در حالیکه شرکت گلچین با تنوع رنگی که در کاسه توالت های استیل به وجود آورده است، این امکان را به مصرف ‌کننده می‌دهد تا بتواند هماهنگی و هارمونی خاصی از نظر تنظیم دکوراسیون، بین کاسه توالت مورد استفاده، شیرآلات و سایر تجهیزات سرویس بهداشتی خود به وجود بیاورد و با این روش، علاوه بر تضمین کیفیت محصول مورد استفاده خود، زیبایی را هم در محیط حاکم کند.
آنچه در خصوص استفاده از کاسه توالت های استیل بسیار مهم، قابل توجه و ارزشمند است، اینکه کاسه توالت های استیل با هر نوع مواد شوینده‌ای قابلیت شست و شو دارند و کاملا مانند روز اول تمیز و شفاف خواهند شد.

این امر باعث شده مشکلات ناشی از بلند شدن لعاب و یا ظاهر زرد رنگ و تیره که به مرور زمان، در کاسه توالت های سرامیکی ایجاد می‌شود، در کاسه توالت های استیل دیده نشود و همین موضوع مهم، باعث شده تا علاوه بر ظاهر زیباتر، محیط پاکیزه‌تری را برای مصرف کننده فراهم نماییم.

کاسه توالت های استنلس استیل، هیچ راه و به اصطلاح درز و شکافی برای تجمع حشرات موذی ایجاد نمی‌کنند و به دلیل طراحی خاص و منحصر به فردی که دارند از این موضع مهم نیز دور هستند.

چرا که وجود حشرات موذی در سرویس های بهداشتی گذشته از ایجاد ترس و وحشت در افراد، می‌تواند زمینه بروز بسیاری از بیماری‌ها را هم فراهم کند.
Copyright © 2014 shahrazingolchin.com All rights reserved
طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت نمایشگاه مجازی