language
محصولات شهرآذین گلچین :

مخازن زباله گالوانیزه 880 لیتری

مشخصات محصول
برند مخزن زباله چرخدار
گلچین
حجم (لیتر)
880
تعداد چرخ

2

ترمز دار
جنس بدنه
گالوانیزه
میزان چرخش چرخ (درجه)
360
فاصله میان دو چرخ
850
جنس محور چرخ
از ورق فولاد فنر
ابعاد ( طول*عرض* ارتفاع)
1065*1240
ارتفاع

1030

سانتیمتر
ارتفاع با چرخ

1320

سانتیمتر
رنگ
در صورت سفارش به هر رنگی ارائه می شود
نحوه تولید
تمام پرس
طول عمر
10 سال
گارانتی
بله
مدت زمان گارانتی

5

سال
شرایط گارانتی
در صورت استفاده در شرایط استاندارد
کشور سازنده
ایران
گروه رنگ
نقره ای
توضیحات

ويژگي ها و مزاياي مخازن زباله مدل 880 قابل ارائه توسط اين شرکت به شرح زير مي‏باشد:

کليه مخازن از نظر ابعاد شامل ارتفاع،فاصله اهرم هاي بلند کننده و فاصله محور چرخها و همچنين از نظر کيفيت توليد مطابق با استانداردهاي روز دنيا بوده و با ظرفيتی به حجم 880 ليتر توليد مي گردد.

همچنین در این راستا شرکت شهر آذین گلچین در یک طرح ملی اقدام به تولید طرح برگزیده سال مخازن گالوانیزه مکانیزه نموده است که از خصوصیات این مخازن عبارت است از:

در طرح برگزیده سال چرخها از طریق یک فریم با طراحی خاص که در قسمت انتهایی مخزن نصب می‏گردد توسط یک ورق دیگر دوبل میگردد و علاوه بر این فریم چرخ ها بطور مستقیم به گاردهای تعبیه شده متصل می‏گردد و در حقیقت کلیه فشار و نیروی وارده به چرخ ها از طریق فریم آن به چهار گارد پیرامون و لوله 40 میلیمتری فوقانی منتقل می‏شود و هیچ فشاری به بدنه اصلی مخزن وارد نمی‏شود که این خود باعث افزایش عمر مفید مخزن می‏گردد.

کف مخزن :

I.در طرح برگزیده سال کف مخزن بصورت بخشی از انحناء یک دایره می‏ باشد. این طرح علاوه بر اینکه کلیه مشکلات بالا را مرتفع می‏کند،ضمن کاهش آسیب‏ پذیری و افزایش مقاومت، بدلیل طراحی ویژه تخلیه زباله بطور کامل و صحیح را میسر می‏سازد.(ورق بدنه و کف به صورت یک تکه می‏باشد)

II.از دیگر مزایای این طرح برگزیده سال این است که در حمل و نقل دید بیشتری برای کارگر ایجاد میکند و راحتی عملکرد بالاتری را دارا میباشد.

بدنه مخزن :

در طرح برگزیده سال بدنه کاملاً پرسی بوده و مقاوم ‏سازی خاصی روی آن انجام شده است.

گاردهای محافظ :

I.در طرح برگزیده سال چهار گارد با همان طرح در دوطرف مخزن تعبیه میشود که گاردها با فریم چرخها کاملاً متصل گردیده است.

II.در ضمن دو گارد افقی نیز گاردهای عمودی را به یکدیگر متصل نموده است.

III.گارد ها از بالا نیز توسط همان لوله به قطر 40 به یکدیگر کلاف گردیده ‏است.

IV.در حقیقت در این طرح برگزیده سال یک شاسی کامل برای مخزن تعبیه شده است که کلیه فشارها و نیروهای وارده را درخود دفع می‏کند و تنها مخزن شاسی‏ دار محسوب می‏ گردد.

لوله متصله به لبه‏ ها :

I.در طرح برگزیده سال از دو طرف بدنه مخزن ورق بدنه خم شده و لوله کاملاً از دو طرف بر روی آن نشسته و سپس جوش می‏شود و مقاومت بسیار بالایی را بوجود می آورد.

در دو طرف دیگر مخزن که محل نصب گوشواره های بلند کننده مخزن می‏ باشد لبه ورق بدنه مخزن روی لوله40 میلیمتر خم شده که علاوه بر مقاوم نمودن باعث کمک در انتقال یکنواخت نیرو هنگام بلند کردن مخزن می‏شود. این علاوه بر بالا بردن عمر مخزن، سلامت آنرا در مراحل تخلیه تضمین می‏ نماید.

محل بلند کردن مخزن (گوشواره های کنار) :

I.در طرح برگزیده سال لوله مذکور به یک گوشواره پرسی نصب شده است.

II.لوله مذکور علاوه بر گوشواره پرسی از داخل توسط تسمه های فولادی که به لوله و گوشواره جوش شده است.

III.گوشواره پرسی با دارا بودن لب‏برگردان خاص بصورت یک سطح تماس مناسب به بدنه اصلی مخزن جوش می‏گردد.

با توجه به طراحی فنی مهندسی انجام شده بر روی طرح برگزیده سال و پاس کردن کلیه تست های مربوطه و برآورد کلیه نقاط قوت و ضعف،در این طرح جدید مخازن گالوانیزه بارگذاری نیرو براحتی به کل سطح درگیر تقسیم شده و لذا بسیار مقاوم تر و بهتر عمل می‏ کند.

ويژگيها و مزاياي مخازن زباله مدل 1100قابل ارائه توسط اين شرکت به شرح زير مي‏باشد:

1.مخازن زباله از جنس ورق گالوانيزه گرم موجود مي‏ باشند و کليه مخازن از نظر ابعاد شامل ارتفاع، فاصله اهرمهاي بلند کننده،و فاصله محور چرخها و همچنين از نظر کيفيت توليد مطابق با استانداردهاي روز دنيا بوده و با مدل 1100 توليد مي شود.

2.چرخ هاي مورد استفاده در اين مخازن دارای قابلیت تعویض از بیرون را دارا میباشند.

3.از جمله محاسن استفاده از مخازن گالوانيزه آنتي باکتريال بودن آن است که اين ويژگي مشکل تجمع باکتري و در نتيجه بو گرفتن زباله هاي مرطوب را مرتفع مینماید.

4.از ديگر مزاياي مخازن گالوانيزه ضدحريق بودن آن است که ضمن حفظ ايمني در مقابل خطر آتش سوزي و آلودگي محيط ، نياز به تعويض مداوم مخازن را از بين مي‏برد.

5.يکي از مشکلاتي که تاکنون در مورد مخازن زباله وجود دارد شکستن دستگيره مخزن هنگام تخليه زباله توسط ماشين جمع آوري زباله میباشد. جهت رفع اين مشکل در محدوده اطراف دستگيره هاي مخزن، بازوهايي با محاسبات دقيق مهندسي در نظر گرفته شده است که استحکام دستگيره را در مقابل هر گونه ضربه و فشار تضمين مي‏ کند.

6.در هر يک از دو وجه طولي مخزن دوگارد محافظ تعبيه شده است که اين امر امکان تخليه زباله از هر دو طرف را فراهم مي آورد .

7.اين مخازن با توجه به شعاع انحناي در نظر گرفته شده در پايين مخزن براحتي براي حمل کننده آن زاويه ديد مناسب ايجاد میکند و نفر حمل کننده براحتي آن را کنترل مي نمايد.

8.با توجه به انحنا ي در نظر گرفته شده در قسمت تحتاني مخزن در صورت برخورد با اجسام ، نه مخزن و نه جسم دچار آسيب ديدگي نمي شوند.

9.اين مخازن داراي بالاترين ضريب چسبندگي به زمين بوده و تحت هيچ شرايطي واژگون نميشود.

10. قسمت اتصال چرخ ها به مخزن به‏ گونه ايست که از حالت ارتجاعي ورق استفاده نموده و تقريبا در اثر ضربه تا حدودي همانند کمک فنر عمل نموده و جلوي آسيب هاي جدي را مي گيرد.

قیمت: تماس گرفته شود.

ویژگی
قابلیت پدالدار شدنمقاوم در برابر ضربهدارای دربباز شدن خودکار دربدستگیره های تخلیهقابلیت تعویض چرخآکس بندی استاندارد چرخقابلیت قرار گیری چرخ در کلیه ریل هاقابلیت تعویض قطعاتگارد محافظلبه V شکلمقاومت بالا در برابر اشعه UVلبه بدنه و درب طراحی شده برای محافظت در برابر آب بارانکف مخزن آیرودینامیکدارای تیغه جهت نصب در زمین
فرم سفارش محصول
نام و نام خانوادگی :
تلفن تماس :
پست الکترونیک :
تعداد :
توضیحات :
فرم دریافت اطلات بیشتر درباره محصول
نام و نام خانوادگی :
تلفن تماس :
توضیحات :
Copyright © 2014 shahrazingolchin.com All rights reserved
طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت نمایشگاه مجازی