language
صفحه نخست > اخبار و مقالات >

در دوران بارداری استفاده از کدام توالت توصیه می‌شود؟!

دوران بارداری یکی از شیرین‌ترین دوران زندگی بانوان یا مادران است. دورانی که علاوه بر شوق و لذتی که در آن موج می‌زند، نگرانی‌هایی هم همراه دارد. چرا که به دلیل تغییرات عمده‌ای که در بدن مادر رخ می‌دهد، سیستم ایمنی بدنش نیز ضعیف شده و به خصوص در برابر عفونت‌ها و بیماری‌های مختلف، مخصوصا عفونت‌های ادرای و تناسلی ناتوان می‌شود، که این موضوع بستگی به نوع و همچنین طریقه استفاده از توالت در زمان اجابت مزاج دارد.

یکی از مهمترین دغدغه‌هایی که مادران باردار، در این برهه زمانی با آن مواجه هستند، استفاده از نوع توالت است. به ویژه اینکه با بالا رفتن سن بارداری و بزرگ شدن شکم و فشار آمدن به مثانه، تکرر ادرار نیز به وجود می‌آید. گذشته از این‌، پا درد و کمردرد نیز از جمله عوارض بارداری است، که معمولا هیچ مادر بارداری را بی‌نصیب نمی‌گذارد.

بنابر موارد ذکر شده، لازم است توالت مورد استفاده این دسته از افراد، راحت و صد البته بهداشتی باشد، تا آن‌ها و جنینشان از مشکلات احتمالی در امان بمانند.

دفع ادرار و مدفوع از مهمترین چالش‌های این روزهاست که کاسه توالت خوب، استاندارد و بهداشتی می‌طلبد. اینکه از نوع ایرانی استفاده شود یا فرنگی، توصیه بسیاری از متخصصان و صاحبنظران شرکت گلچین، نشان می‌دهد که در این شرایط استفاده از مدل فرنگی بهتر است. چرا که این محصول به لحاظ نوع طراحی، فیزیک بدن را متعادل نگه داشته و به پا و کمر نیز فشار کمتری وارد کرده و آسیب کمتری می‌زند.

اما آنچه حائز اهمیت است این که در هر دو صورت توصیه می‌شود تا محصولات شرکت شهرآذین گلچین مورد استفاده قرار گیرد، چرا که این محصولات از جنس استنلس استیل بوده و آنتی باکتریال هستند.

توجه داشته باشیم که در این بین، مادرانی با شرایط خاص داریم که حتما به آن‌ها به استفاده از توالت فرنگی توصیه می‌شود:

الف) مادرانی که از هموروئید رنج می‌برند.

ب) مادرانی که کمر درد و پادردهای طاقت فرسا دارند.

ج) ماردانی که با بزرگ شدن شکم، در زمان استفاده از توالت ایرانی نمی‌توانند تعادل خود را به خوبی حفظ کنند.
مادران باردار باید در هنگام استفاده از سرویس های بهداشتی فرنگی به این نکات توجه کنند:

1-تا جایی که ممکن است، از توالت فرنگی عمومی استفاده نکنند.

2-در صورت ضرورت پد مخصوص این کاسه توالت را همراه داشته باشند.

3-قبل از کشیدن سیفون، حتما در آن را ببندند.

3-سرویس بهداشتی مورد استفاده در منزل حتما به طور مرتب ضدعفونی شود.
Copyright © 2014 shahrazingolchin.com All rights reserved
طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت نمایشگاه مجازی