language
صفحه نخست >

راهنمای خرید توالت فرنگی

توالت فرنگی امروزه از جمله لوازم جدا نشدنی مهم در حمام و سرویس بهداشتی هر خآن‌های محسوب می‌شود که استفاده از آن برای همه افراد مخصوصا افراد مسن و یا افرادی که در اثر حادثه دچار آسیب دیدگی‌های شدید در ناحیه لگن و پاها هستند بسیار توصیه می‌گردد.

توالت فرنگی خوب و مناسب دارای ویژگی‌های خاصی که حتما در هنگام خرید باید در نظر گرفته شود.

کارشناسان شرکت شهرآذین در مقاله اصولی را باید هنگام خرید توالت فرنگی در داشته باشید به شما یادآور می‌شوند؛

بررسی میزان توانایی سیفون

سیفون به عنوان مهمترین قسمت توالت فرنگی محسوب می‌شود.

پس هنگام خرید توالت فرنگی باید میزان توانایی سیفون را اندازه‌گیری کنید.

برخی توالت‌‌ها آب را با فشار زیاد و به صورت مکشی به فاضلاب می‌برند و خیلی زود کاسه توالت تخلیه می‌شود و یا برخی توالت‌ها آب را به صورت چرخشی و آرام‌تر بیرون می‌دهند که گزینه مطلوب‌تری برای توالت‌های خانگی محسوب می‌شوند.

تناسب مجرای توالت فرنگی با دیوار

یکی از مهمترین عواملی که در خرید توالت فرنگی باید به آن توجه داشته باشید، فاصله ی مناسب بین دیوار تا مجرای خروجی توالت یعنی دیواری که توالت نزدیک آن نصب می‌شود است، چرا که این فاصله عامل اصلی عملکرد صحیح آن است.

مناسب‌ترین فاصله برای این منظور ۳۰ سانتی متر است. پس بهتر است ابتدا فاصله چاه و لوله از دیوار را اندازه بگیرید و سپس مدل توالت را انتخاب نمایید.


بررسی اندازه پایه در هنگام خرید توالت فرنگی

اندازه استاندارد پایه توالت‌ فرنگی ۱۵ اینچ (۴۰ سانتی‌متر) است.

اما باید توجه داشته باشید که پایه‌های بلند برای افراد قد بلند یا افراد مسن مناسب‌تر است و زانو و کمر افراد را اذیت نمی‌کند، ولی این مدل از توالت فرنگی برای کودکان و افراد کوتاه قد چندان مناسب نیست و قیمت بالاتری نیز دارند.

بهتر است حتما در هنگام خرید توالت فرنگی روی آن بنشینید تا بتوانید هماهنگی آن با اندام تان را بررسی کنید.

بررسی لگن توالت فرنگی

لگن توالت آخرین بخشی است که در هنگام خرید توالت فرنگی، باید آن را بررسی کنید.

توالت‌‌هایی که کاسه آن‌ها گرد است نسبت به توالت‌‌هایی که کاسه آن‌ها بیضی شکل است جای کمتری را اشغال می‌کنند.

اما کاسه‌های بیضی جای نشستن بیشتر و راحت‌تری داشته و همچنین توالت‌های بیضی کمتر کثیف شده؛ بنابراین توالت‌هایی با لگن بیضی شکل مناسب‌تر از دایره‌ای شکل هستند.

بررسی طراحی و مدل در همگام خرید توالت فرنگی

در مرحله آخر باید به نوع مدل انتخابی دقت فرمایید زیرا توالت‌های فرنگی انواع گوناگونی دارد؛ توالت فرنگی دو تکه، یک تکه و وال‌هنگ یا دیواری؛ که در میان این مدل‌ها نوع دوتکه آن‌ها با مخزن و کاسه از هم جدا بسیار مقرون به صرفه‌تر است، اما توالت فرنگی‌های یک تکه اگرچه ممکن است پرهزینهتر به نظر برسند، ولی نظافت آن‌ها به دلیل یکپارچگی بسیار ساده‌تر است.

و در نهایت مدل وال‌هنگ می‌باشد که جلوه بسیار زیبایی به فضای حمام و سرویس بهداشتی می‌دهند و نظافت آن‌ها بسیار ساده است، اما هزینه آن‌ها نسبت به دو مدل دیگر بسیار بیشتر است، همچنین برای نصب نیاز به دیوارهای ضخیم دارند که برای هر سرویس بهداشتی مناسب نیست.

شرکت شهرآذین گلچین با تولید و عرضه توالت فرنگی‌های کاملا استاندارد و از جنس استنلس استیل تصمیم‌گیری در خصوص انتخاب شما را آسانتر کرده است و شما به راحتی می‌توانید با توجه به دکوراسیون سرویس بهداشتی خود، رنگ‌های گوناگون آن را انتخاب کرده و از داشتن این محصول لذت ببرید.
Copyright © 2014 shahrazingolchin.com All rights reserved
طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت نمایشگاه مجازی