language
صفحه نخست > اخبار و مقالات >

سرویس بهداشتی مناسب معضل گردشگری ایران

این روزها در هر سفری سرویس بهداشتی مناسب از ضروریات به نظر می‌رسد و وجود یک سرویس بهداشتی با این مشخصات فرد را بیشتر راغب می‌کند تا برای سفر تصمیم بگیرد.

اهمیت سرویس بهداشتی مناسببنابراین، در کشور ما نیز ساخت و تجهیز سرویس‌های بهداشتی مناسب در خصوص مکان‌های گردشگری، بر عهده وزارت میراث و گردشگری می‌باشد، باید به این امر توجه داشت كه گردشگری بدون سرویس امكان ندارد. باید شرایطی به وجود بیاید تا ساخت این سرویس‌ها توجیه اقتصادی داشته باشد و به بنگاه اقتصادی تبدیل شوند. چرا كه موضوع چگونگی نگهداری سرویس‌ بهداشتی مناسب، بیش از بحث ساخت آن اهمیت دارد.

بسیاری از گردشگران حاضرند بابت وعده‌های غذایی مبالغ بالایی پرداخت كنند اما برای استفاده از سرویس بهداشتی حاضر نیستند دو هزار تومان پرداخت كنند و تا زمانی كه این طرز فكر وجود دارد، مشكل به این بزرگی قابل حل نیست و تا زمانی كه این عمل به اقتصادی سودآور تبدیل نشود مشكل حل نخواهد شد.

می‌توانیم این تهدید را به فرصت برای پولسازی تبدیل كنیم. در كنار یک واحد اقتصادی سرویس‌های پرتابل با تعریف ساخت یک رستوران یا كافی شاپ و مركز اقامتی مورد بهره‌برداری قرار داد و اشتغال‌زایی را به منطقه گردشگری تزریق كرد .

شرکت شهرآذین گلچین با تولید سرویس های بهداشتی استیل تا حدودی این معضل را بهبود بخشیده و با استفاده از استیل های آنتی باکتریال محیطی با شرایط بهداشتی بهتر را برای فضاهای گردشگری و سرویس های بهداشتی عمومی فراهم آورده است.

سرویس های بهداشتی پرتابل یکی از بهترین گزینه های پیش روی سازمان گردشگری برای استفاده و تجهیز در مکان های عمومی می باشد.

همچنین شهرآذین گلچین تجهیز کننده و طراح هتلینگ سرویس های بهداشتی برای اماکن گردشگری از جمله هتل ها و مراکز عمومی نیز می باشد.تولید سرویس بهداشتی مناسب

شرکت شهرآذین گلچین با تولید سرویس‌های بهداشتی استیل تا حدودی معضل کمبود سرویس بهداشتی مناسب را بهبود بخشیده و با استفاده از استیل‌های آنتی باکتریال محیطی با شرایط بهداشتی بهتر را برای فضاهای گردشگری و سرویس‌های بهداشتی عمومی فراهم آورده است.

سرویس‌های بهداشتی پرتابل یکی از بهترین گزینه‌های پیش روی سازمان گردشگری برای استفاده و تجهیز در مکان‌های عمومی می‌باشد که کارشناسان شرکت گلچین توصیه می‌کنند از این تجهیزات در اماکن مورد نیاز استفاده شود تا علاوه بر برطرف کردن نیاز به ترویج گردشگری کشور نیز کمک شود.

همچنین شهرآذین گلچین تجهیز کننده و طراح هتلینگ سرویس‌های بهداشتی برای اماکن گردشگری از جمله هتل‌ها و مراکز عمومی نیز می‌باشد.Copyright © 2014 shahrazingolchin.com All rights reserved
طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت نمایشگاه مجازی