language
صفحه نخست > اخبار و مقالات >

احداث 144 چشمه سرویس بهداشتی پورتابل استنلس استیل در پارک جنگلی یاس

خلاصه خبر

شرکت شهرآذین گلچین با همکاری سازمان زیباسازی شهر تهران به منظور تسهیل شرایط حضور شهروندان تهرانی در روز طبیعت در بوستان بزرگ جنگلی یاس لویزان، 144 چشمه سرویس بهداشتی پورتابل استنلس استیل از تولیدات این شرکت احداث کرد.

متن خبر

گفتنی است، چشمه‌های بهداشتی یاد شده، به شکل چشمه استیل، کانکس فلزی، کامپوزیتی و فایبر گلاس نصب شده‌اند.

شهر تهران به دلیل وسعت فراوان دارای پارک‌ها و بوستان‌های زیادی است که برای استفاده شهروندان در سراسر شهر ساخته شده است.

همزمان با تاسیس و بهره برداری پارک یاس در تهران، محصولات شرکت شهرآذین گلچین یعنی تعدادی سرویس بهداشتی پورتابل استنلس استیل، نیز در این پارک به بهره‌برداری رسید.

بوستان بزرگ جنگلی یاس لویزان به صورت مشترک در دو منطقه یک و منطقه چهار واقع شده است ولی بخش اعظم آن در منطقه یک شهرداری تهران قرار دارد که با تلاش بخش‌های مختلف شهرداری تهران، روز طبیعت برای استفاده عموم بازگشایی و مورد بهره‌برداری گرفت.

طبق نظر سنجی به عمل آمده از شهروندان پیرامون کیفیت سرویس بهداشتی استنلس استیل و طرح و سیستم نظافتی آن بالاترین درجه رضایتمندی را کسب نموده است.

شرکت شهرآذین گلچین مفتخر است؛ سال‌های طولانی با تولید کاسه توالت های ایرانی و فرنگی استنلس استیل و همچنین روشویی‌های نیم کره استنلس استیل که همه آنتی باکتریال بوده و دارای ضمانت‌نامه مادام العمر هستند، رضایت مشتریان و کاربران را جلب کرده و موفق عمل کند. چرا که این تجهیزات سرویس های بهداشتی، با طراحی خاص و منحصر به فرد خود هم خاصیت استفاده در اماکن عمومی را دارند و هم قابلیت استفاده در منزل شخصی را دارا هستند. همچنین سرویس بهداشتی پورتابل استنلس استیل به گونه‌ای طراحی و ساخته شده است که علاوه بر برطرف کردن نیاز افراد، حس آرامش و آسایش را هم در وجود آن‌ها فراهم می‌سازد.

شرکت تولیدی شهرآذین همواره آمادگی همکاری با نهادها و سازمان‌های گوناگون در سراسر کشور را دارد.

Copyright © 2014 shahrazingolchin.com All rights reserved
طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت نمایشگاه مجازی