صفحه نخست >

سوراخ بالای روشویی چیست ؟

روشویی مخزنی است که برای شستن دست و رو یا همان صورت استفاده می‌شود.

روشویی‌ها در اندازه‌های کوچک و بزرگ و در جنس سرامیک، سفال و استنلس استیل (محصول شرکت شهرآذین گلچین) وجود دارند.

بزرگترین ویژگی‌های منحصر به فرد محصولات تولیدات شرکت گلچین، خاصیت کروی بودن آن و عدم پاشیدن آب به سمت مصرف کننده و نیز دکوراتیو بودن آن است.

به این معنی که مصرف کننده می‌تواند آن را با سایر تجهیزاتی که در سرویس بهداشتی‌اش وجود دارد، از نظر رنگ هماهنگ کند.

اما گذشته از همه این‌ها، وجود سوراخ بالای روشویی است که معمولا اندازه این سوراخ‌ها در همه روشویی‌ها یکسان است ولی در هر حال، یکی از سوالاتی که ممکن است برای هر کسی پیش آید دلیل وجود سوراخ در روشویی و کاربرد آن می‌باشد که در این مقاله کارشناسان شهرآذین گلچین به این سوال شما پاسخ می‌دهند .سوراخ بالای روشویی چه کاربردی دارد؟

بیشتر ما سوراخ بالای روشویی را محل تجمع سوسک‌ها و سایر موجودات موذی و یا حتی بیهوده می‌دانیم.

ولی تنها دلیل و مهمترین برهانی که باعث شده است تا سوراخی در روشویی تعبیه شده شود برای این است که آب از داخل روشویی سرازیر نشود .

به عنوان مثال گاهی اوقات ممکن است زمان استفاده آب قطع شود و افراد در همان لحظه که در حال استفاده از روشویی هستند فراموش کنند تا آب را ببندند و یا به هر دلیل دیگری برخی افراد شیر آب را باز کنند و یادشان برود که آن را ببندند .

در این صورت، با جاری شدن آب در لوله‌ها، آب داخل روشویی جمع می‌شود اما از طریق سوراخ موجود در روشویی این آب جمع شده به داخل سیفون جاری می‌شود و از سرازیر شدن آب جلوگیری می‌کند که این سوراخ بر روی سینک‌های روشویی استیل شهرآذین گلچین نیز تعبیه شده است‌ و ضریب اطمینان آن را برای مصرف بالا می‌برد.

Copyright © 2014 shahrazingolchin.com All rights reserved
طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت نمایشگاه مجازی