language
محصولات شهرآذین گلچین :

سطل های زباله تفکیکی

مشخصات محصول
برند سطل زباله
گلچین
جنس سطل زباله
استیل (فولاد) ضد زنگ
شامل
درب
گروه رنگی
نقره ای
رنگ
سیلور
گارانتی
بله
مدت زمان گارانتی

5

سال
کشور سازنده
ایران
توضیحات

واژه‌های زباله و آشغال، در فرهنگ گفتگوی همه مردم جهان کاربرد فراوانی دارد. وقتی بشر از نظر علمی به این نتیجه رسید که آشغال، همان چیزهایی است که نه تنها به‌طور کامل دور انداخته می‌شود، بلکه تجمع آن منشا بیماری‌ها و مشکلات فراوانی خواهد شد و بر خلاف آن زباله چیزی است که می‌تواند با بازیافت و بازآفرینی، استفاده جدیدی از آن داشته باشد، بر آن شد تا با راهکارهای جدید و کاربردی، این امر یعنی بازیافت زباله را بهتر عملی سازد. در این راستا شرکت شهرآذین گلچین نیز، مانند همیشه همگام با علم و تکونولوژی گام برداشت و با طراحی و تولید سطل‌های زباله تفکیک از مبدا، در اندازه‌ها و رنگ‌های گوناگون، در کنار مشتریان و مصرف کنندگان قرار گرفت تا با این محصولات ویژه که از جنس استیل، آنتی باکتری و در رنگ‌های سفید، زرد، آبی، قهوه‌ای و مشکی تولید می‌شود، نه تنها در بازیافت زباله سهم بسزایی داشته باشد، بلکه در حفظ سلامتی و طراوت جامعه نیز بکوشد.

قیمت مناسب، طراحی علمی و منحصر به فرد این مخازن و همچنین تنوع رنگ‌ آن باعث شده تا این محصول نیز همچون دیگر محصولات شرکت شهرآذین گلچین، بتواند جایگاهی ویژه نزد جامعه مصرف‌کننده داشته باشد.

اکنون که در شرایط بحرانی شیوع ویروس کرونا قرار داریم، می‌توانیم با استفاده از این سطل‌های زباله تفکیک از مبدا (محصول شرکت شهرآذین گلچین)، در مجتمع‌های مسکونی، اماکن و معابر عموی از گسترش این ویروس خانمانسورز پیشگیری کرده و در حفظ سلامت خود و سایر افراد جامعه بکوشیم.

فرم سفارش محصول
نام و نام خانوادگی :
تلفن تماس :
پست الکترونیک :
تعداد :
توضیحات :
فرم دریافت اطلات بیشتر درباره محصول
نام و نام خانوادگی :
تلفن تماس :
توضیحات :
Copyright © 2014 shahrazingolchin.com All rights reserved
طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت نمایشگاه مجازی