language
صفحه نخست >

فلاش تانک توکار چیست ؟

امروزه دیگر داشتن یک توالت با فلاش تانک معمولی یا فرنگی مخزن دار، لوله‌های روکار و ... حفظ یک گذشته غیر جذاب است.

اگر همین حالا در فکر ایجاد تغیرات یا بازسازی حمام و سرویس بهداشتی قدیمی خود هستید، حتماً به استفاده از فلاش تانک‌ توکار نیز جدی تر فکر کنید زیرا که می‌تواند بجز زیبا نمودن محیط برای شما مزایای بزرگ بیشتری داشته باشد.فلاش تانک توکار چگونه است؟!

فلاش تانک‌های توکار همان سیفون‌های رایج در فضای سرویس‌های بهداشتی است که همه ما با آن‌ها آشنایی داریم.

اما همانطور که از اسمش پیدا است در حالت عادی در محیط قابل رویت نیست در واقع این فلاش تانک‌ها به صورت مخفی پشت دیوار سرویس بهداشتی شما قرار می‌گیرند و توسط یک پنل کلید کوچک که روی دیوار نصب می‌شود قابلیت کنترل و هدایت دارد.

در ضمن به این نکته نیز اشاره کنم که کلیدهای فلاش تانک‌ها امروزه در طرح‌های مختلف با مواد مختلف مثل پلاستیک سفید، آبکاری مات و کروم، شیشه‌ای، استیل، آلومینیوم، ... یا ترکیب‌هایی از آن‌ها به جهت همراهی هر چه بیشتر با طراحی داخلی سرویس بهداشتی شما ساخته می‌شوند و در بازار قابل عرضه هستند.

مخزن‌های استاندارد مورد استفاده جهت توالت فرنگی وال‌هنگ (توالت فرنگی که روی دیوار نصب می‌شود) باید قابلیت تحمل بیش از 400 کیلوگرم وزن را در مدت 30 دقیقه پس از نصب و بهره‌برداری داشته باشد، در ضمن باید قابلیت تعمیر و نگهداری بسیار آسان و راحت را نیز به عنوان یکی از مؤلفه‌های مهم داشته باشد که جهت این کار می‌بایست از طریق دریچه پشت کلید فلاش تانک به راحتی عمل کرد.فلاش تانک توکار برای کدام سرویس بهداشتی است؟

همان طور که گفته شد فلاش تانک‌های توکار برای فضای حمام و سرویس بهداشتی‌های کوچک بسیار مناسب است.

چرا که سبب بهینه‌سازی فضای سرویس بهداشتی و ایجاد فضای بیشتر در این بخش می‌شود.

این فلاش تانک‌ها به دلیل استفاده از کلیدهای تخلیه دو ظرفیته راه حل ویژه‌ای برای مشکل کمبود آب نیز می‌باشند پس در مناطقی که دچار معضل کمبود آب می‌باشند می‌تواند یک راه حل مفید باشد.


مزایای فلاش تانک های توکار

در ابتدا باید گفت؛ استفاده از فلاش تانک‌های توکار یک راه حل بسیار خلاقانه و نوآورانه به حساب می‌آید، اما در عین حال مزایای دیگری نیز دارد:


- فضای بیشتر:

با توجه به اینکه این مخزن در داخل دیوار نصب شده است، قسمتی از فضای حمام یا سرویس را که همیشه توسط مخزن یا فرنگی معمولی اشغال شده بود،آزاد می‌شودعلاوه برآزاد شدن فضا، می‌تواند به شما امکان چیدمان راحتی در فضای موجود ارائه کند.

- ترکیبی از هنر، فن آوری و دوام:

طراحی زیبا در کنار استفاده از تکنولوژی‌های بالا در ساخت قطعات داخلی جهت استفاده طولانی بدون خرابی با تست‌های فراوان همراه با 5 تا 15 سال گارانتی.


- طراحی آزادانه:

آرشیتکت‌ها، طراحان داخلی، صاحبان پروژه‌ها یا واحدهای مسکونی و تجاری می‌توانند به سادگی از انبوهی از طرح‌های مختلف کلید فلاش تانک یا سنگ‌های توالت وال هنگ با توجه به سلیقه، بودجه و همچنین طراحی‌های انجام شده دست به انتخابی آزادانه بزنند.

- بسیار بهداشتی و همچنین آسان تمیز شونده:

استفاده از فلاش تانک توکار محصولات به شما امکان نظافت سریع و با کیفیت را می‌دهد، به سادگی می‌توانید کف حمام یا سرویس بهداشتی را بشویید بدون هیچ نگرانی.


- صرفه‌جویی در مصرف آب و محافظت از محیط زیست:

سیستم‌ فلاش تانک‌های توکار به دلیل کیفیت بالا و همچنین طراحی مخصوص جهت تخلیه 5/4-3 لیتر و 6-9 لیتر به جهت تخلیه بیشتر می‌تواند به صرفه جویی در مصرف آب و انرژی و در نهایت محافظت بیشتر از محیط زیست کمک خواهند کرد.
- تنظیم ارتفاع:

یکی از بزرگترین مزیت‌های فلاش تانک‌های توکار به جهت استفاده در توالت فرنگی وال هنگ امکان تنظیم ارتفاع در زمان نصب محصول با توجه به نیاز هر شخص می‌باشد تا بتواند بیشترین راحتی در استفاده را ایجاد کند که این در توالت‌های زمینی امکان‌پذیر نیست.


- کاهش صدا و نویز در ساختمان:

به دلیل اینکه مخزن در داخل دیوار نصب می‌شود به صورت به سزایی در کاهش صدای پر شدن و تخلیه تاثیرگذار است و در صورت نصب این محصول در سرویس بهداشتی داخل اتاق خواب، صدای ایجاد شده مزاحم کسی که در اتاق خواب است نخواهد شد.


- قدرت تحمل وزن بی نظیر:

استراکچر ویژه فلاش تانک وال هنگ توکار می‌تواند 400 کیلوگرم وزن را در حالتی که سنگ توالت فرنگی بر روی دیوار آویزان است به سادگی تحمل کند و حتی برای افراد سنگین وزن بدون هیچ نگرانی، مناسب است.


- ظاهری چشم نواز و مدرن و تمیز در فلاش تانک توکار:

شکی نیست که استفاده از فلاش تانک توکار به شما تمیزی بیشتر اهدا خواهد کرد در عین حال مدرن‌تر و کارآمدتر خواهد بود و به نظر من دیگر راهی برای عدم انتخاب در مقایسه با سیستم‌های سنتی قدیمی نخواهد گذاشت به اضافه اینکه حالا می‌توانید یک ظاهر یکپارچه پوشیده شده از کاشی مورد دلخواهتان را برای سرویس در نظر بگیرید.

Copyright © 2014 shahrazingolchin.com All rights reserved
طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت نمایشگاه مجازی