language
صفحه نخست > محصولات شهرآذین گلچین >

سطل زباله تفکیک از مبدا

با توجه به نوع کاربری مخازن زباله تفکیک از مبدا و با عنایت به مبحث هتلینگ، این سطل‌ها از جمله تجهیزات ضروری هستند، که پیرامون علم هتلینگ در اماکن گوناگون مورد استفاده قرار می‌گیرند.

هتلینگ یعنی؛ طراحی، تامین و تجهیز بهترین و زیباترین مبلمان و المان‌های کاربردی در اماکن گوناگون با توجه به نیاز مراجعه کنندگان، که این تجهیزات بسته به نوع کاربری آن‌ها در مکان مورد نظر، متفاوت خواهد بود.

برای مثال می‌توان به هتلینگ سرویس بهداشتی، هتلینگ فرودگاهی، هتلینگ بیمارستانی، هتلینگ رستورانی و... اشاره کرد.

مخازن زباله تفکیک از مبدا از تجهیزات مهم علم هتلینگ هستند که در اماکن عمومی به‌ویژه در فرودگاه‌ها بیمارستان‌ها نقش بسیار مهمی در ارتقای بازیافت زباله در جامعه ایفا می‌کند.

این مخازن تفکیک زباله، از جنس استیل بوده و در رنگ‌های سفید‌، زرد، آبی، قهوه‌ای و مشکی تولید می‌شود.

در جهان امروز رضایتمندی افراد، در حوزه هتلینگ اهمیت بسیار خاصی یافته است، چرا که همه افراد، مشتریان اصلی و نهایی بوده و وظیفه اصلی ارائه‌دهندگان خدمت، برآوردن نیازهای مخصوص این مشتریان است .

سهم عمده این رضایتمندی متاثر از کیفیت و تنوع خدمات هتلینگ و رفتار کارکنان اماکن نیز است و هرچه این خدمات متنوع‌تر و با کیفیت بهتر ارائه شود رضایت افراد و احتمال انتخاب مجدد آن مکان توسط آن مشتری بیشتر می‌شود .

استفاده از مخازن زباله تفکیک از مبدا، نه تنها میزان رضایتمندی مشتری را بالا می‌برد، بلکه در زیبایی و پاکیزگی مکان مورد نظر هم تاثیر شایانی دارد.

شرکت شهرآذین گلچین با تولید مخازن زباله تفکیک از مبدا و توزیع آن در سطح جامعه، کمک می‌کند تا مسیر بازیافت زباله از همان ابتدا درست و اصولی طی شود.

قیمت مناسب، طراحی علمی و منحصر به فرد این مخازن و همچنین تنوع رنگ‌ آن باعث شده تا این محصول نیز همچون دیگر محصولات شرکت شهرآذین گلچین، بتواند جایگاهی ویژه نزد جامعه مصرف‌ کننده داشته باشد.

Copyright © 2014 shahrazingolchin.com All rights reserved
طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت نمایشگاه مجازی