language
صفحه نخست > اخبار و مقالات >

بازدید جناب مهندس گلچین از مراحل نهایی ساخت قالب پرس سنگین مخزن با طرح چرخه بازیافت چرخه زندگی

آقای مهندس گلچین در تاریخ 29/3/97 از عملیات فرزکاری CNC ساخت قالب پرس سنگین مخزن با طرح چرخه بازیافت چرخه زندگی در گروه تولیدی کارخانجات گلچین، دیدن کردند.

مخزن

در این بازدید که چند ساعتی به طول انجامید، تمام مراحل ساخت این قالب به طور کامل توسط مهندس گلچین مورد بازدید، بررسی، و همچنین ارزیابی قرار گرفت و پس از تایید عملیات فرزکاری CNC ساخت قالب پرس سنگین مخزن با طرح چرخه بازیافت زندگی در این گروه تولیدی به وسیله مهندس گلچین، مراحل نهایی طراحی این پروژه به خوبی انجام شد و در دستور کار قرار گرفت.

مخزن

در این راستا طراحی جدید مخزن سطل زباله مکانیزه شهری پس از عبور کامل از مراحل نهایی و دریافت تاییدیه طراحی، وارد مرحله تولید و ساخت قالب‌های سنگین خود شد. این طرح که شامل زنجیره بازیافت می‌باشد، با داشتن نمادی از گل و پرنده، پیام زنجیره بازیافت را به همراه دارد که این موضوع زنجیره حیات می‌باشد و مخزن به یک المان فرهنگی تبدیل شده و در توسعه فرهنگ شهروندی عملکرد مناسبی دارد ... و همچنین این امر، زیبایی خاصی به نمای شهری می‌دهد. در بازدید مهندس گلچین از فرایند تولید قالب‌ها، ضمن برطرف کردن اشکالات ساخت قالب پرس سنگین مخزن، فرایند ساخت نهایی شده و به مرحله تولید رسید.

مخزن

شرکت تولیدی گلچین، با سال‌ها سابقه فعالیت و تولید در عرصه‌های گوناگون به خصوص تجهیزات بهداشتی مانند کاسه توالت ایرانی، کاسه توالت فرنگی، روشویی، مخزن زباله و ... که همه این محصولات از جنس استنلس استیل بوده و گارانتی مادام العمر دارد، توانسته با طراحی‌های خاص و منحصر به فرد و همچنین صداقت کامل در قبال مشتری، رضایت کامل مصرف‌کنندگان و کاربران خود را جلب کرده و در ارائه محصولات خوب و استاندارد موفق عمل کند.

Copyright © 2014 shahrazingolchin.com All rights reserved
طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت نمایشگاه مجازی