language
صفحه نخست > مشخصات فنی >

مشخصات فنی مخازن زباله گالوانیزه

ظرفیت 1250 لیتری حک شده بر روی مخزن مطابق نقشه و مشخصات فنی زیرمی باشد.

مخازن زباله

کف مخزن به صورت یک کاسه آیرودینامیک، توسط دستگاه پرس کششی فوق سنگین تولید شده که بعلت فرم آن مقاومت بسیار بالایی داشته و از چسبندگی زباله به کف مخزن نیز جلوگیری نموده و مجهز به مسیر خروجی شیرابه زباله از ورق فوق کششی گالوانیزه گرم به ضخامت 5/1 میلیمتر می باشد.

گارد فوقانی از لوله گالوانیزه ضخیم 42 میلیمتر با قابلیت خم کاری و کشش که به صورت یکپارچه خم کاری و و به صورت آب بندی جوشکاری گردیده و به لبه فوقانی کلاف شده است.

مخازن زباله

گاردهای عمودی پرسی مجهز به نک تقویت کننده و لبه مقاوم از بالا به پائین به صورت یکپارچه از ورق فوق کششی گالوانیزه گرم به ضخامت 2 میلیمتر می باشد.

بدنه مخزن از ورق فوق کششی گالوانیزه گرم به ضخامت 5/1 میلیمتر به صورت پرسی که با نک های ویژه تقویت شده و به صورت یکپارچه تولید گردیده است.

مخازن زباله

کلیه اتصالات توسط پرس جوش اتوماتیک و نیز دستگاه جوش اتوماتیک MIG مخصوص گالوانیزه انجام می گردد.

گوشواره های بلند کننده از جنس ورق گالوانیزه فوق کششی

به ضخامت 2 میلیمتر که به صورت پرسی لبه ها و نک های تقویتی بر روی آن ایجاد گردیده و از داخل توسط تسمه های فولادی تسمه کشی و تقویت شده است.

مخازن زباله

پایه چرخ ها از ورق فولاد فنر به ضخامت 5 میلیمتر با قابلیت تعویض چرخ از خارج می باشد.

آکس بندی استاندارد چرخ و قابلیت قرار گیری در کلیه ریل ها را دارا می باشد .

مخازن زباله

مخازن زباله

مهمترین ویژگی این مخزن قابلیت جاسازی مخازن در یکدیگر می باشد که کمک بسیار زیادی در جابه جایی، حمل و نقل مخازن و انبارش مخازن می نماید که صرفه جویی قابل توجهی در مدیریت شهری خواهد داشت.

مخازن زباله

Copyright © 2014 shahrazingolchin.com All rights reserved
طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت نمایشگاه مجازی