language
محصولات شهرآذین گلچین :

نورافکن

مشخصات محصول
مدل دکل روشنایی
p-030
کشور سازنده
ایران
توضیحات

هدف اصلی شرکت شهرآذین گلچین فراهم آوردن ترجمانی دقیق از نیازهای شما به زبانی فنی و هنری میباشد.

به همین منظور است که پیشنهاد طراحی شهرآذین گلچین پس از مشاوره و انتقال مطلب،بر اساس نیاز شما و ویژگی­های دکوراسیون داخلی،پوشش اطراف،نورپردازی و بسیاری ازموارددیگر ارائه میگردد.

ما تلاش داریم برای شما مشاوری امین و صادق بوده و با هماهنگی میان تیم­های طراحی و پیاده ­سازی و کنترل کیفی همه­ جانبه در تمامی مراحل،خواست شما را با پیشینه­ ی کیفیت و کمترین هزینه، به منصه ظهور برسانیم.

نورافکن نوعی چراغ با یک منعکس کننده ی قوس‌دار و یک لامپ در مرکز آن است که برای روشن‌کردن محوطه‌های بزرگ، تابلوهای تبلیغاتی و… استفاده می‌شود.

اجزای اصلی نورافکن عبارتند از:

منعکس‌کننده (رفلکتور): باعث می‌شود نور تولیدشده توسط لامپ در یک جهت مشخص تابش یابد. منعکس‌کننده از جنس آلمینیوم و به صورت ورقی قوس‌دار ساخته می‌شود.

سرپیچ: لامپ در نورافکن به سرپیچ متصل می‌شود. با توجه به دمای بالای داخل نورافکن جنس سرپیچ از چینی است و بسته به نوع و توان لامپ انواع مختلفی دارد.

بدنه: سرپیچ، اتصالات و تجهیزات دیگر نورافکن در آن نصب می‌شوند.

پایه: برای نصب نورافکن به تکیه‌گاه به کار می‌رود و سوراخ‌هایی برای پیچ‌کردن آن به دیوار دارد. همچنین پایه دارای پیچ‌های دیگری برای تنظیم جهت نورافکن هستند.

جعبهٔ اتصالات: بالاست، استارتر، ترمینال اتصالات و تجهیزات مربوط به روشن‌کردن لامپ در این محفظه قرار می‌گیرند و سیم‌کشی مدار لامپ در آن دیده می‌شود

قیمت: تماس گرفته شود.

فرم سفارش محصول
نام و نام خانوادگی :
تلفن تماس :
پست الکترونیک :
تعداد :
توضیحات :
فرم دریافت اطلات بیشتر درباره محصول
نام و نام خانوادگی :
تلفن تماس :
توضیحات :
Copyright © 2014 shahrazingolchin.com All rights reserved
طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت نمایشگاه مجازی