language
خدمات شهرآذین گلچین :

هتلینگ | سطل زباله تفکیک از مبدا

خدمات
محل اجرا
تهران- شهرستان ها
توضیحات

با توجه به نوع کاربری مخازن زباله تفکیک از مبدا و با عنایت به مبحث هتلینگ، این سطل‌ها از جمله تجهیزات ضروری هستند، که پیرامون علم هتلینگ در اماکن گوناگون مورد استفاده قرار می‌گیرند.

هتلینگ یعنی؛ طراحی، تامین و تجهیز بهترین و زیباترین مبلمان و المان‌های کاربردی در اماکن گوناگون با توجه به نیاز مراجعه کنندگان، که این تجهیزات بسته به نوع کاربری آن‌ها در مکان مورد نظر، متفاوت خواهد بود.

برای مثال می‌توان به هتلینگ سرویس بهداشتی، هتلینگ فرودگاهی، هتلینگ بیمارستانی، هتلینگ رستورانی و... اشاره کرد.

مخازن زباله تفکیک از مبدا از تجهیزات مهم علم هتلینگ هستند که در اماکن عمومی به‌ویژه در فرودگاه‌ها بیمارستان‌ها نقش بسیار مهمی در ارتقای بازیافت زباله در جامعه ایفا می‌کند.

این مخازن تفکیک زباله، از جنس استیل بوده و در رنگ‌های سفید‌، زرد، آبی، قهوه‌ای و مشکی تولید می‌شود. در جهان امروز رضایتمندی افراد، در حوزه هتلینگ اهمیت بسیار خاصی یافته است، چرا که همه افراد، مشتریان اصلی و نهایی بوده و وظیفه اصلی ارائه‌دهندگان خدمت، برآوردن نیازهای مخصوص این مشتریان است .

سهم عمده این رضایتمندی متاثر از کیفیت و تنوع خدمات هتلینگ و رفتار کارکنان اماکن نیز است و هرچه این خدمات متنوع‌تر و با کیفیت بهتر ارائه شود رضایت افراد و احتمال انتخاب مجدد آن مکان توسط آن مشتری بیشتر می‌شود .

استفاده از مخازن زباله تفکیک از مبدا، نه تنها میزان رضایتمندی مشتری را بالا می‌برد، بلکه در زیبایی و پاکیزگی مکان مورد نظر هم تاثیر شایانی دارد.

Copyright © 2014 shahrazingolchin.com All rights reserved
طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت نمایشگاه مجازی