language
صفحه نخست > اخبار و مقالات >

پیشنهاد ما به شرکت های ساختمانی و طراحان عزیز

شرکت شهرآذین گلچین در راستای ساخت سرویس های بهداشتی شهری استنلس استیل اقدام به تولید کاسه توالت ایرانی، فرنگی وهمچنین سینک روشویی از جنس استنلس استیل مطابق با استاندارد اروپا نموده است.

در همین زمینه به شرکت های ساختمانی توصیه می‌شود حتما از این محصولات استفاده کرده و تفاوت آن‌ها را با سایر محصولات را احساس کنند.

این روزها همه شرکت های ساختمانی در پی آنند تا برای ساخت و احداث بنا در هر جایی که باشد، از بهترین و پیشرفته‌ترین امکانات استفاده کنند تا به این طریق هم بنایی خوب، محکم و مطابق با استانداردهای جهانی از خود به یادگار بگذارند و هم اینکه به تعداد مشتریان خود بیفزایند.

بنابراین می‌توان گفت همه محصولات تولیدی شرکت گلچین می‌تواند اهداف آن‌ها را به فرجامی نیک رسانده و نامی نیک‌تر برایشان به یادگار بگذارد! یکی از پر مصرف‌ترین محصول این شرکت‌ها می‌تواند کاسه توالت ایرانی باشد که در این بین کاسه توالت ایرانی استیل به این عزیزان پیشنهاد می‌شود.مزایا کاسه توالت های ایرانی استیل

شرکت های ساختمانی در نظر داشته باشند که کاسه توالت ایرانی استیل برای کلیه سرویس های بهداشتی، مراکز عمومی- تجاری- اداری، منازل، پارک‌ها، مساجد، بیمارستان، مراکز درمانی، مدارس، درمانگاه‌ها و ادارات و زندان‌ها و ... دارای قابلیت بسیار بالایی می‌باشند، که کارشناسان گلچین به برخی از این مزایا اشاره می‌کنند:


1- عدم شکست و آسیب دیدگی در برابر سقوط اجسام و ضربه

2- عدم جرم گرفتن کاسه توالت ایرانی استنلس استیل

3- عدم نشت آب و عایق کاری بهینه

4- عدم پریدگی و آسیب دیدگی لعاب

5- عدم امکان جاسازی مواد مخدر

6- مقاومت در برابر کلیه شوینده‌های اسیدی و قلیایی (استفاده از ورق استنلس استیل ضد اسید)

7- کاسه توالت ایرانی مذکور با توجه به متریال آنتی باکتریال می‌باشد.

8- استفاده از سطوح کروی در سینک‌ها که موجب می‌شود سینک‌ها بدون ترشح باشد.Copyright © 2014 shahrazingolchin.com All rights reserved
طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت نمایشگاه مجازی